Hi, ik ben Yelena! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, andere honden en katten
Yelena woont sinds een paar weken bij ons en is echt een allemansvriend. Ze is heel lief naar mensen van alle leeftijden, ook goed met kleine kinderen, maar ook gek met honden en katten. Alleen maar liefde!
Wij zijn zelf een stel zonder kinderen, maar weten dat ze eerder met kinderen heeft gewoond (gastgezin) en regelmatig ook kinderen van familie/vrienden ziet. We vinden het fijn voor haar als ze regelmatig kinderen en andere dieren blijft zien.
Verder is ze gesteriliseerd, blaft nauwelijks, beetje onderdanig en voorzichtig, altijd vrolijk, wandelt graag en trekt amper aan de lijn, gek op snoepjes en eten en komt heel graag bij je liggen.
En ze wil altijd bij je zijn! Dat is ook een probleem en iets waar we nu een training voor zijn gestart, dat ze geen verlatingsangst meer heeft. Vandaar dat we op dit moment opzoek zijn of er mensen in de buurt die het leuk vinden om af en toe op haar te passen of met haar te wandelen. We kunnen haar (nog) geen seconde alleen laten.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.