Hi, ik ben Tommie! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen, lange wandelingen en spelen met de bal. Ik ga goed om met andere honden en kinderen, maar ik hou niet zo van katten.
Onze lieve Tommie is nu 1 jaar. Tommie is super lief en gezellig. Speelt graag en komt ook erg graag bij je knuffelen.
Het is nu een echte puber dus met uitlaten kan hij soms wat afgeleid zijn. Daar zijn wij mee aan het oefenen. Hij kan ook heel lief en braaf mee lopen.
Tommie vindt andere honden onwijs leuk en gezellig om mee te spelen!
Kinderen vindt hij leuk en gezellig, maar wel onder begeleiding van een ouder. Want kindjes zijn nog wat onvoorspelbaar en dat kan wel eens spannend zijn. Kinderen zullen daarom wel gewend moeten zijn aan honden, rustig in de omgang zijn maar wel willen spelen!
Wij zijn opzoek naar iemand die het leuk vindt om Tommie overdag een keertje uit te laten.
Een dag oppassen zou ook mogelijk zijn!
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl