Hi, ik ben Sayang! Ongeveer 2 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal en lange wandelingen. Ik ga goed om met andere honden, maar ik hou niet zo van kinderen en katten.
Sayang is een beachgirl - lief en actief. Dol op een koekje. Kan goed met andere honden groot of klein en soms is wel eerst op haar hoede. Naar mensen blij en vrolijk wanneer ze je kent. Koekje helpt en eerst ontmoeten rustig en daarna de bal of lekker wandelen . Sayang is 1.5 maand uit logeren geweest en onverwacht. Vanwege mijn ziekenhuis opname. Nu nog zit ik in een rolstoel thuis. De operaties zijn goed gelukt, echter de genezing/ herstel duurt nog 6 weken. spelen Voor het uitlaten graag een rustig persoon een vrouw en die hier de buurt goed kent. Sayang is dol op de duinen op strand en bos.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.