Hi, ik ben Saar! Ongeveer 2 maanden oud. Ik hou van spelen met de bal en korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, andere honden en katten
Wij zijn op zoek naar een lieve en betrouwbare hondenoppas voor onze puppy Saar. Saar is een ontzettend lief, zacht en vrolijk Golden Retriever pupje van 8,5 week oud. We zijn helemaal dol op haar! Ze is speels, nieuwsgierig en vindt het heerlijk om nieuwe dingen te leren. Als ze moe is, gaat ze vaak uit zichzelf lekker in haar bench slapen. Omdat Saar nog zo jong is, kan ze nog niet alleen thuis zijn. Daarom zoeken wij een oppas die haar gezelschap kan houden op de dagen dat ik werk. Het gaat om: Maandag van ongeveer 12:00 tot 17:00 uur en Vrijdag van ongeveer 12:00 tot 14:30u.
We zijn druk bezig met haar zindelijkheidstraining — en dat gaat elke dag een beetje beter — maar ongelukjes kunnen natuurlijk nog voorkomen.
We zoeken iemand die het leuk vindt om met een jonge pup bezig te zijn: even spelen, een korte wandeling maken, en haar ook helpen om voldoende rust te nemen. Het belangrijkste voor ons is dat Saar zich veilig en fijn voelt bij iemand die rustig, zorgzaam en geduldig is.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.