Romina is vrijwilliger in Sint-Oedenrode, is beschikbaar voor oppassen en heeft ervaring met honden.
Hi, mijn naam is Romina en ik ben 25 jaar.
Momenteel woon ik nog in Sint-Oedenrode maar wij gaan in mei verhuizen naar Gemert. Ik woon nu in een appartementje op de begaande grond met tuin.
Ik werk 36 uur en ik heb op dinsdagmiddag vanaf 12 uur vrij waardoor ik eventueel op een hondje zou kunnen passen. Mocht je een keer een dagje weg willen ben ik ook bereid om in het weekend op te passen en mag het hondje ook blijven slapen. Mijn vriend en ik zijn gek op hondjes en hebben beiden in ons ouderlijk huis ook altijd een hond gehad. Helaas hebben wij op het moment nog geen tijd voor een eigen hondje dus vandaar dat dit perfect bij ons past. Heb jij oppas nodig omdat je bijvoorbeeld een afspraak hebt of lekker een weekendje weg wil? Stuur me dan gerust een berichtje, dan kunnen we samen kijken naar wat passend is voor ons beide en wat de vergoeding zou worden. Wie weet tot snel!
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl