Renee is vrijwilliger in Den Haag, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft ervaring met honden.
Hi!
Mijn naam is Renée en ik ben 25 jaar.
Ik ben opgegroeid in Oisterwijk. Een dorp in Brabant met de mooiste bossen en vennen.
Vanaf kind heb ik altijd een hond gehad bij mijn ouders. Eerst hadden wij een lieve Boxer, Bikkel. Helaas hebben wij na 11 jaar afscheid van haar hebben moeten nemen. Vrijwel direct daarna is onze vrolijke Boulab Koos bij ons gezin komen wonen.
Zes jaar geleden heb ik het ouderlijk huis verlaten om op kamers te gaan wonen.
Ik ging regelmatig terug naar mijn ouders om met onze lieve Koos te knuffelen of een rondje te lopen.
Sinds kort woon ik samen in Den Haag met mijn vriend Joop.
Helaas zie ik Koos daardoor minder en ik merk dat ik mijn trouwe viervoeter toch wel erg mis…
De wens van Joop en mij is om in de toekomst samen een hondje te nemen. Maar omdat wij nog veel werken en in een huurwoning wonen, willen we daar nog even mee wachten.
Ik zou het super vinden om toch af en toe te kunnen knuffelen/wandelen met een hondje. Hopelijk zijn wij een match!
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl