Hi, ik ben Poppy! Ongeveer 2 maanden oud. Ik hou van korte wandelingen en spelen met de bal. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Mijn puppy is Poppy de Toypoedel is aanstaande woensdag 9 weken. Hij slaapt bij mij keurig nu 2 uur in zijn puppyren boven. Ik werk in het voortgezet onderwijs en ben wel redelijk flexibel. Echter zou ik het fijn vinden om met oog op de komende maanden een vast oppas adres te hebben voor de periode tot de zomer op een vrijdag. Mogelijk een slaapadres of een uitlaatservice (gaat uit in de achtertuin bij mij op dit momenten omdat hij nog geen 12 weken is) ik zoek ook nog een adresje voor de zomervakantie en vanaf volgend schooljaar september 2026 een dagopvang voor de woensdag en donderdag.
Groetjes
Rosalie
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.