Hi, ik ben Pip! Ongeveer 5 maanden oud. Ik hou van korte wandelingen, spelen met de bal en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Wij zijn af en toe op zoek (maandag en/of donderdag) naar een fijne plek waar Pip de dag kan doorbrengen en uitgelaten wordt, zodat wij kunnen werken.
Pip is een hele lieve pup (oktober 2025) die opgroeid in een gezin met 2 kleine kinderen. Daar is ze enorm lief voor en speelt ze heel graag mee.
Pip is een makkelijke hond, erg enthousiast, erg lief, leert graag en moet natuurlijk ook nog veel leren.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.