Hi, ik ben Ollie! Ongeveer 5 maanden oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Gezocht: bonusmens voor Ollie 🐾
Voor onze vrolijke corgi pup Ollie zoeken we iemand die het leuk vindt om hem op maandag- en woensdagochtend wat extra aandacht te geven en met hem op pad te gaan.
Ollie is een jonge, energieke ontdekker met een groot hart en een nog grotere liefde voor mensen. Hij wandelt graag, snuffelt alsof hij detective van beroep is en kan intens genieten van samen buiten zijn. Verwacht een kwispelende begroeting, een paar speelse streken en vooral veel gezelligheid. Hij doet het al hartstikke goed, maar een fijne ochtendmaat zou zijn week nóg leuker maken.
We zoeken iemand die:
dol is op honden
het leuk vindt om actief buiten te zijn
betrouwbaar is
en natuurlijk niet kan weerstaan aan korte pootjes en een charmante snoet
In ruil krijg je frisse lucht, dagelijkse dosis vrolijkheid en een pup die je waarschijnlijk binnen vijf minuten als zijn favoriete mens bestempelt.
Lijkt dit je wat, of ken je iemand die perfect bij Ollie past? Stuur gerust een berichtje!
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.