Hi, ik ben Ollie! Ongeveer 5 jaar oud. Ik Ik ga goed om met andere honden, maar ik hou niet zo van kinderen en katten.
Ollie is een geadopteerde hond uit Polen. Hij woont nu al drie jaar bij ons thuis en in die tijd heeft Adam op afstand gewerkt, zodat we altijd voor hem konden zorgen. Adam begint in januari aan een nieuwe baan, wat betekent dat we twee dagen per week op zoek zijn naar hondenoppassers. De dagen kunnen variëren (of vastliggen, wat voor de hondenoppas het gemakkelijkst is) en zijn van ongeveer 8.30 uur tot ongeveer 17.30 uur. Je hoeft natuurlijk niet elke week beschikbaar te zijn, maar we zijn op zoek naar hondenoppassers die enigszins regelmatig beschikbaar zijn.
Ollie is een heel lieve hond. Hij is geadopteerd en had daardoor wat trauma's, waar we aan hebben gewerkt. Helaas heeft hij nog steeds last van verlatingsangst, daarom hebben we een hondenoppas nodig. Dit betekent wel dat hij graag op je schoot komt liggen! Hij heeft iemand nodig die zelfverzekerd is in het verzorgen van honden, zodat hij weet dat hij zich kan ontspannen.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.