Hi, ik ben Oliver! Ongeveer 2 jaar oud. Ik Ik ga goed om met andere honden, maar ik hou niet zo van kinderen en katten.
Hey allemaal!
Mijn vriend Tomo en ik (Freek) zoeken iemand die het leuk vindt om af en toe een dagje op Oliver te passen. Oliver woont bij Tomo in de Indische buurt in Amsterdam.
Oliver is een Border terrier mannetje van 3,5 jaar oud. Wij zijn natuurlijk niet objectief, maar we vinden het een schat. Klein van stuk, maar toch een echte hond. Hij went makkelijk aan nieuwe mensen. Is enthousiast bij het ontmoeten van mensen en dieren maar wordt daarna vrij snel rustig.
Idealiter vinden we een oppas die de hele dag op hem kan passen. Tomo kan Oliver ‘s ochtends voor het werken brengen en ‘s avonds na het werk ophalen. Zo krijgt Oliver niet alleen een wandeling, maar ook wat aandacht.
Lijkt het je leuk om af en toe op Ollie te passen? Stuur dan gerust een berichtje.
Hopelijk tot ziens!
Groeten,
Tomo en Freek
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.