Hi, ik ben Odi! Ongeveer 7 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen en korte wandelingen. Ik hou niet zo van kinderen, andere honden en katten.
Wanneer wij aan het werk zijn of een uitje/ vakantie hebben, is Odi meestal bij mijn moeder. Zij gaat er nog graag met hem op uit en de korte wandelingen zijn voor haar ook prima.
Odi is echter een energieke hond die wat meer beweging nodig heeft dan zij hem kan geven. Daarom zoeken we iemand die het leuk vindt om écht met hem op pad te gaan: wandelen (altijd aangelijnd) en eventueel ook naast de fiets.
Odi kan niet samen met andere honden lopen, dus het is fijn als je al wat ervaring hebt met honden en het lezen van hun gedrag. Dat gezegd hebbende: ik help je hier natuurlijk goed bij. Ik ken Odi door en door, heb alle tips & tricks en weet de mooiste, rustige routes waar je heerlijk met hem kunt wandelen.
Met de juiste aanpak is Odi een trouwe, fijne wandelmaat die enorm geniet van samen buiten zijn.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.