Noor is vrijwilliger in Velp, is beschikbaar voor uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.
Hallo!
Ik ben Noor, ik ben 25 jaar en woon nu ruim een jaar in Velp. Ik doe hier de studie bos- en natuurbeheer en kom dan ook erg graag in de natuur voor lange en korte wandelingen. Ik heb zelf nooit een hond gehad maar liep wel vaak met de hond van mijn oma en ik heb ook een keer een maand vrijwilligerswerk gedaan in een honden rescue center in Portugal. Ik hou enorm van dieren en het lijkt me superleuk en gezellig om mijn wandelingen wat vaker samen met een lieve hond te doen.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl