Hi, ik ben Noah! Ongeveer 8 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, lange wandelingen en korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Noah haar baasjes (81 en 80) zijn door fysieke klachten helaas niet meer in staat om haar zelf uit te laten. Noah woon nu tijdelijk in Hellevoetsluis maar wil graag terug naar haar baasjes. Haar baasjes zijn zeer gehecht aan Noah en willen haar ook graag thuis hebben. Dus zijn wij op zoek naar mensen in de buurt die haar voor een langere periode kunnen uitlaten. We snappen dat dit wel veel is dus meerdere mensen met wie we een weekschema kunnen vullen zou ideaal zijn.
Noah is een lieve, zachtaardige, trouwe hond die gemakkelijk aan de lijn loopt ook met voor haar vreemde mensen en andere honden. Als je denkt dat je iets kunt of wilt betekenen neem dan contact met mij op. Ik ben Peter en probeer voor mijn ouders te organiseren.
Ik hoop snel iets van je te horen!
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.