Hi, ik ben Nikay! Ongeveer 12 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Wij nemen Nikay graag mee op vakantie waar mogelijk, maar soms zijn we een paar dagen weg zonder hem. Normaal blijft hij dan bij onze ouders maar die komen op een leeftijd dat ze niet altijd meer goed voor hem kunnen zorgen en we zijn op zoek naar een alternatief.
Nikay is een oude hond, hij is doof en slaapt veel. Hij is ontzettend lief voor ons en hij is heel aanhankelijk, hij is gek op kinderen maar hij kan niet goed overweg met vreemde honden. Wij hadden bovendien altijd twee honden, maar sinds Nikay’s ‘broer’ er niet meer is kan hij niet meer alleen thuis zijn. Hij gaat dan huilen van verdriet dus we zoeken iemand die veel bij hem kan zijn of wellicht iemand die (op termijn) op hem past in ons huis.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.