Nienke is vrijwilliger in Elst, is beschikbaar voor uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.
Hallo, ik ben Nienke, ik ben 14 jaar oud en wil graag een paar keer per week een hond uitlaten. Ik ben al jaren aan het smeken voor een hond, maar mag er zelf geen. Ik heb vorig jaar een paar maanden een Schnauzer voor iemand uitgelaten en vond het heerlijk om te doen. Ik ben niet snel bang voor honden en heb familie met Cane Corso's waar ik ook goed mee kan lopen. Kort gezegd hou ik van honden en zou die graag uitlaten!
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl