Hi, ik ben Bodhi! Ongeveer 3 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Bodhi is 2 jaar en 7 maanden oud. Hij houdt erg van wandelen. Los lopen is nog moeilijk met hem. Ik leidt Bodhi samen met een coach op tot mijn eigen hulphond wat ik toch wel een beetje onderschat heb met mijn chronische vermoeidheid. Houd jij van wandelen? Bodhi gaat graag met je mee!
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.