Hi, ik ben Roxy! Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, andere honden en katten.
Hallo wij zijn Mariska & Roxy,
Roxy is een New Fondlander van 6 jaar (2015) ze is gesteriliseerd, loop netjes aan de lijn mee maar ook los. Ze kan helaas niet meer rennen vanwege een rugblessure en roxy heeft een allergie voor haar eigen haren en gaat daarom met korte haren door het leven zoals haar profiel foto. Ze heeft ook een voedselallergie en bijt meestal de maanden maart tot september haar achterkant boven op kaal. Maar dat moet niet uit maken haar karakter is lief gehoorzaam vind auto rijden geen probleem.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.