Hi, ik ben Luna! Ongeveer 6 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Ik help een vriend die op zoek is naar wat gezelschap voor zijn hond aangezien zij veel alleen thuis is sinds de relatiebreuk.
Ze is een hele zachtaardige, lieve, rustige hond. Naar buiten gaan voor een goede wandeling is een favoriete bezigheid.
Ze is soms wat timide maar als je haar bij je vraagt dan komt ze maar al te graag bij je om geaaid te worden.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.