Hi, ik ben Lou! Ongeveer 5 maanden oud. Ik hou van korte wandelingen, lange wandelingen en spelen met de bal. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Hoi allemaal ik ben Lou, een lieve gezellige Australian labradoodle van 7 maanden oud. Ik heb mijn puppy cursus behaald en luister al netjes naar mijn commando’s, maar nu ik begin te puberen heb ik soms bananen in m’n oren.
Ik vind het leuk om lekker te wandelen samen met mijn baasjes. Als ik mijn riem hoor rinkelen kom ik heel snel aangerend!
Ik woon in een gezin met 2 kinderen in Valkenburg
Mijn baasjes zijn op zoek naar iemand die mij op dinsdag rond 12:00 uur uit kan laten, en even met mij wil knuffelen 🥰
Wil jij samen met mij op avontuur ? 🌳 🐶
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.