Lotte is vrijwilliger in Tilburg, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft ervaring met honden.
Hoi! Wij zijn Lotte (36), Coen (45) en Len (6), en wij vinden honden érg leuk. Helaas hebben wij zelf (nog) geen hond. Wellicht willen we die wel ooit een, maar voor nu vinden we het heel leuk om op een hondje te passen of uit te laten. We hebben hier ook ervaring mee, met honden van vrienden of buren die bij ons kwamen logeren. We zijn voor sommige honden een beetje allergisch, dus een ‘hypoallergene’ hond zou bij ons passen (bijvoorbeeld een poedel of kruising met een poedel).
We vinden het ook belangrijk dat het klikt tussen ons en het baasje en de hond. Wil je een keertje kennismaken? Groetjes Lotte
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl