Hi, ik ben Lola! Ongeveer 5 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen en spelen met de bal. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Ik heb een nieuwe baan waar Lola helaas niet mee kan. Daarom zoek ik een enthousiaste hondenliefhebber die Lola op maandag, dinsdag of donderdag kan uitlaten.
Lola is een lieve hond die enorm gericht is op haar baas (of degene die haar uitlaat😉) en haar bal of stok. Andere honden heeft ze niet zoveel interesse in.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.