Hi, ik ben Lina! Ongeveer 8 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Hallo, ik ben 76 jaar en huidig door gezondheidsproblemen aan mijn rug niet of nauwelijks meer in staat mijn hond uit te laten. Ik word over een paar maanden geopereerd en zou het heel fijn vinden om (en waarschijnlijk ook daarna) hulp te krijgen bij het uitlaten.
Lina is een enthousiaste lieve vrolijke hond die andere honden ook gezellig vindt. Ze loopt graag buiten. We kunnen samen afspreken hoe vaak je Lina wilt uitlaten. Mijn dank is groot!
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.