Lia is vrijwilliger in Apeldoorn, is beschikbaar voor uitlaten en heeft ervaring met honden.
Hallo! Ik heb jarenlang een hond gehad, toen mijn kinderen nog klein waren. Na het overlijden van mijn laatste hond, een Chow Chow, heb ik geen hond meer gehad. Dat is ook al een aantal jaren geleden! Wel heb ik katten. Ik werkte veel en kon hierdoor een hond geen fijn thuis geven. De katten kunnen zichzelf wel aardig vermaken. Ik zou het leuk vinden om te helpen bij het ondersteunen in het uitlaten van een hond. Helaas kan ik geen oppas zijn thuis, dit in verband met mijn katten! Dat zou veel onrust geven.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl