Laura is vrijwilliger in Haarlem, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft ervaring met honden.
Hoihoi!
Mijn naam is Laura Geels. Ik ben 17 jaar oud en woon in Haarlem. Ik volg de opleiding Dier&Management. Later wil ik een hondenuitlaatservice beginnen. Ik bied mijzelf aan voor baasjes die opzoek zijn naar een oppas of uitlaathulp voor hun hond. Doordeweeks kan dat vooral laat in de middag/begin van de avond tot laat. En in het weekend kan dat over het algemeen bijna altijd. Ik doe dit werk nu al ruim 5 jaar en heb al veel ervaring met bepaalde hondenrassen: Jack russel, dwergsnautzers, labradors, labradoodle, parson terriër, golden retriever, akita inu en teckels. Ik heb ook ervaring met puppy's , ik weet hoe ze zich kunnen gedragen. Ik heb ook wel eens te maken gehad met moeilijkere honden, maar ik heb liever wel een makkelijkere hond om mee om te gaan. Ik zie dit werk zelf meer als een bijbaan en daarom vraag ik er ook een vergoeding voor terug. Als u vragen heeft of geïnteresseerd bent dan kunt u mij een bericht sturen :)
Laura Geels
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl