Hi, ik ben Koos + Zwabber! Ongeveer 4 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen en korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Hoi! Mijn moeder zoekt uitlaat- en oppashulp voor haar twee hondjes. Wegens ziekte lukt het helaas niet altijd om uit te laten en soms als ik thuis ben hebben we ook een oppas nodig (liefst bij ons in huis). Koos is een dwergpoedeltje van 1 jaar oud en Zwabber een schapendoes van 4.5 jaar oud. Het zijn beste vriendinnen; ze zijn graag samen en hebben veel steun aan elkaar. Het zijn hele lieve en vrolijke dames. Ik kom graag in contact! :)
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.