Kiki is vrijwilliger in Amsterdam, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.
Ik woon sinds kort met twee vriendinnen in het centrum van Amsterdam, waar het helaas niet mogelijk is om een hond te hebben. Ook als kind was het mijn grootste wens om een hond te hebben, maar omdat ik in Amsterdam ben opgegroeid, was dit niet mogelijk.
Aangezien ik onlangs ben afgestudeerd en nog aan het uitzoeken ben wat mijn volgende stap wordt, heb ik op dit moment wat extra tijd. Het lijkt me daarom geweldig om zo nu en dan te kunnen helpen met het uitlaten van honden bij mensen in de buurt voor wie het zelf even niet goed uitkomt.
Laat het gerust weten als ik u en uw hondje kan helpen!
Groetjes,
Kiki
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl