Kelvin is vrijwilliger in Utrecht, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft ervaring met honden.
Wij zijn Kelvin en Fien, allebei rond de dertig en met een enorme liefde voor dieren. Samen hebben we over de hele wereld gewerkt in opvangen voor dieren. Fien werkt in de dierenbescherming en in doet vrijwilligerswerk in de vogelopvang, en we hebben allebei veel ervaring met honden. Op dit moment hebben we één kat, maar een hond ontbreekt nog. Ons leven is nu net iets te druk om er zelf één te nemen, maar we missen de gezelligheid en de wandelingen. Daarom zouden we het fantastisch vinden om jouw hond uit te mogen laten.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl