Hi, ik ben Kaya! Ongeveer 5 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal en lange wandelingen. Ik ga goed om met andere honden en kinderen, maar ik hou niet zo van katten.
Kaya gaat vanaf pup 1 x in de week met uitlaatservice Brutus mee en vindt dit super!
Mijn man en dochter zijn overdag druk met werk.
Ivm mijn ziekte (MS) ben ik rolstoelgebruiker en helaas niet mobiel genoeg om alleen met Kaya erop uit te gaan(ze is te sterk).
In eerste instantie zoek ik iemand die lekker met Kaya erop uit wil(ben niet aan vaste tijden of dagen gebonden)
Zou je een cursus willen doen dan is dat helemaal gaaf(speuren en detectie hebben we gedaan maar blijft geweldig)
Ook super gezellig als ik ook eens mee kan rollen(of ze mij moet spoor zoeken)
Kaya is een allemansvriend maar blijft wel een herder dus gaat niet zomaar met iedereen mee .
We hopen op iemand met knowhow van honden en een beetje spierballen.
Kaya zit op Instagram (Kaya the German)
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.