Hi, ik ben Joey! Ongeveer 5 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Voor mijn lieve stabijtje Joey ben ik op zoek naar iemand die hem zou willen uitlaten. Ik ga een stage lopen waarvoor ik de twee dagen in de week in Amsterdam moet zijn. Voor die dagen zoek ik iemand! Dit mag zijn voor af en toe, en het meest zou ik geholpen zijn met iemand die bijv een vaste dag (met natuurlijk ruimte voor af en toe niet) op zich zou willen nemen. Het zou vooral gaan om de maandag en dinsdag.
Dan over Joey.. Hij is bijna 6 jaar oud, en is bij mij gekomen toen hij net een jaar was. Helaas heeft hij in dat eerste jaar niet een hele goede start gehad, dus het is nog wel een hond die snel wat dingen spannend kan vinden en bijv kan trekken aan de riem. Maar vooral is hij echt ontzettend lief, slim, nieuwsgierig en gezellig. Het liefst rent hij lekker in het bos of andere losloopgebieden. Ideaal zou zijn als je zelf een auto hebt, dan kan je hem gewoon meenemen naar waar je wil. Voor meer vragen en ideeën sta ik open, stuur me gerust een berichtje! Ik hoop iemand te vinden
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.