Jemuël is vrijwilliger in Lelystad, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.
Ik ben een grote hondenliefhebber. Samen met mijn vriendin aaien we altijd honden die we op straat tegenkomen, omdat we echt dol zijn op ze. Helaas mogen we zelf geen hond hebben thuis, maar we willen wel graag de ervaring opdoen om met honden te wandelen en tijd met ze door te brengen. Bij mijn vader heb ik een hond genaamd Sonja — zij is mijn eerste hond en echt een schatje. Omdat ik haar vaak mis, lijkt het me geweldig om als vrijwilliger met andere honden te kunnen omgaan. Het geeft me veel voldoening en plezier om met honden bezig te zijn en hen blij te maken.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl