Irene is vrijwilliger in Rotterdam, is beschikbaar voor uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.
Ik hou van wandelen. Ik ben vaak te vinden in het Schiebroekse park en omgeving. In het verleden met de hond van mijn buurvrouw( Husky) gewandeld. Ik vond het gezelschap tijdens het wandelen fijn. Ik blij, de hond blij. Ik ben geen honden expert maar kijk goed naar de behoefte van de hond zelf en gegeven informatie van het baasje. Duidelijke afspraken tussen het baasje en mijzelf zijn nodig. De hond moet zich op zijn/haar gemak voelen. En vica versa, dus mocht er geen klik bij een van ons zijn, dan mag dat gewoon aangegeven worden. Dit kan nu eenmaal voorkomen. Het moet voor beide partijen leuk blijven. Ik zoek vooral een hondje om mee te lopen als er tijd is. Ik kan niet beloven dat ik elke week kan ivm mijn eigen afspraken die per week verschillen. Mijn profiel foto is van mijn achterkant. Ik heb niets te verbergen maar vind mijn gezicht online niet fijn.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl