Hi, ik ben Puck! Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Puck is een hele lieve, energieke labrador van ruim 2 jaar oud. Ze is gek op aandacht, spelen met de bal of een stok en op alles en iedereen om haar heen. Ze doet geen vlieg kwaad, maar kan ook best wel eens druk zijn aan de lijn en trekken als ze een andere hond of kinderen ziet, of uit enthousiasme tegen mensen op springen. We vinden het daarom best spannend om haar aan iemand anders mee te geven om uit te laten en iemand met ervaring en die dit allemaal niet erg vind is belangrijk. De hond loslaten moet dan ook geen wens zijn; als ze iets of iemand ziet wat haar leuker lijkt op dat moment, is ze weg. Ongeacht of ze daar bijv. een weg of fietspad voor moet oversteken. Ze luistert dan niet meer. Ondanks dat het soms lijkt of ze bananen in haar oren heeft, kent ze alle basiscommando's wel degelijk en loopt ze verder gewoon braaf me. Met een bal spelen doet ze dus graag, maar is zeker geen moeten. Mocht je dat toch ook leuk vinden kan dat in een omheind stukje in het losloopgebied of in de tuin. Ze is vrij klein voor een labrador en wanneer ze haar tuigje om heeft is ze goed te houden en te corrigeren. Puck kan heel goed alleen thuis zijn en gaat ook elke week een dagje naar het pension om te spelen met andere honden en haar energie er uit te rauzen. Ze is ook zeker niet heel de week alleen thuis. Maar hoe fijn zou het zijn als ze af en toe overdag, als wij wel beiden moeten werken, nog eens een keertje extra uitgelaten wordt en/of wat extra aandacht krijgt i.p.v. dat ze alleen thuis zit. Vind je een druk ding juist leuk, dan is Puck jouw nieuwe bff.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl