His is vrijwilliger in Zegveld, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.
Hoi, wij zijn een gezin van 2 volwassene en 2 kinderen van 6 jaar en bijna 4 jaar. Wij zouden heel graag zelf een hondje willen maar omdat wij momenteel werken en een hondje niet te lang alleen thuis willen laten zitten doen wij dit momenteel niet.
Wij zouden wel graag willen oppassen op hond(en) uit de buurt in goed overleg van datum(s) en tijden. De hond(en) moeten uiteraard wel goed met kinderen kunnen omgaan.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl