Hi, ik ben Benji! Ongeveer 9 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met andere honden en katten, maar ik hou niet zo van kinderen.
Mijn naam is Benji en ik zoek een lieve oppas die gek met honden is. Benji is een Boomer en is 9 jaar oud en heeft een vrolijk en lief karakter. Ik zoek een oppas die af en toe kan oppassen bij jou in huis als mijn baasje aan het werk moet.
Ik heb een lieve oppas maar af en toe kan die niet en dan zou het fijn zijn dat ik nog een lieve oppas heb.
Ik ben een hele lieve hond die graag mag lopen overal heen. Ook zoek ik af en toe een logeeradres als mijn baasje een week of weekend weggaat, dat niet geschikt is voor honden. Ik ben een rustig hondje die heel graag mag knuffelen. Kan goed met kinderen alhoewel hele kleine kinderen vind ik best eng. Dus liever grote kinderen.
Kleine kinderen doen plotseling dingen en schreeuwen dan, waar ik bang van wordt. Maar verder kan ik met iedereen goed opschieten en hou van mensen om me heen. Ik ben gewoon heel lief en luister goed.
Wie wil en kan mijn baasje helpen?
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.