Francine is vrijwilliger in Wijchen, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft ervaring met honden.
Hello …
Mijn naam is Francine en ik zou graag mensen willen helpen met het uitlaten van jullie 4 voeters. Ik ben beschikbaar op de dagen dinsdag + donderdag + vrijdag. En ook evt is de optie er dat ik het hondje die dag mee naar huis neem, of hij / zij word naar mij gebracht. Dan zit het hondje niet alleen thuis en heeft hij / zij gezelschap. Ik heb een auto, dus we kunnen ook naar de Haterse Vennen rijden om een heerlijke wandeling in het bos te maken.
Veel liefs van Francine
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl