Hi, ik ben Fleur! Ongeveer 8 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen. Ik hou niet zo van kinderen, andere honden en katten.
Mijn ouders worden slecht ter been, maar Fleur heeft nog veel energie en wil graag nog wandelen. Doordat ze wat minder beweging krijgt wordt ze ook wat steviger. We zoeken iemand die Fleur periodiek kan uitlaten op (een) vast(e) moment(en) in de week. Fleur zou er heel blij mee zijn.
Fleur is een lieve hond die erg van mensen houdt, en zich vaak helemaal op de uitlater kan focussen. Andere hondjes kan ze soms wel spannend vinden. Ze houdt er ook van om met de bal te spelen, maar dan houdt ze wel graag het balletje ;)
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.