Femke is vrijwilliger in Leiden, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.
Hoi!
Ik ben Femke, hondenliefhebber in hart en nieren. Helaas heb ik zelf geen hond, maar ik heb altijd met veel plezier de honden van vriendinnen uitgelaten. Enige ervaring met (en vooral veel liefde voor) honden is dus aanwezig. Nu ik in mijn afstudeerfase veel tijd thuis doorbreng zou ik graag met de flexibiliteit die ik heb bijspringen door de honden van medehondenliefhebbers uit te laten of (bij voorkeur) wat langer op te passen. Ik wandel graag in het bos, maar het strand blijft mijn lievelingsplek dus als ik jouw hond daar ook blij mee maak is een uitje naar het strand ook te plannen!
Hartelijke groet!
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl