Emma-Eliza

Emma-Eliza wil een hond uitlaten in Ede

Emma-Eliza is vrijwilliger in Ede, is beschikbaar voor uitlaten en heeft ervaring met honden.

Emma-Eliza:

Mijn naam is Emma-Eliza ik ben 19 jaar! Ik wil graag vrijwilliger worden omdat ik het leuk vind om honden uit te laten en met ze bezig te zijn. Ik heb zelf honden gehad, dus ik weet hoe ik met ze om moet gaan. Ik ben net verhuisd naar Ede en ik vind de bossen hier supermooi. Ik hou van lange wandelingen en vind het gezellig om met honden te spelen en tijd met ze door te brengen.

Daarnaast ben ik student marketing, dus ik plan mijn tijd graag goed in en ben verantwoordelijk. Ik help graag baasjes in de buurt die wat extra hulp kunnen gebruiken

Beschikbaar voor:

Uitlaathulp
Spelen met de bal
Korte wandelingen
Lange wandelingen

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Emma-Eliza woont in Ede

Je bent niet ingelogd

Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Socials

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.