Hi, ik ben Dundy! Ongeveer 7 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen. Ik ga goed om met katten, maar ik hou niet zo van kinderen en andere honden.
Ik zoek hulp voor mijn ouders ! Mijn ouders hebben deze hond in huis gehaald .
Dit hondje heeft voor dat hij bij mijn ouders kwam al heel veel mee gemaakt (te veel)
Toen dundy bij mijn ouders kwam was hij al eens geplaatst dus dit werd zijn 3 thuis , mijn moeder werd ziek dus dundy heeft zich zelf als beschermheer bestempeld .
Maar nu heeft mijn moeder een nieuwe knie en heup nodig en kan dus niet meer wandelen en zij heeft de kracht niet meer.
Mijn vader is 85 dus dit word ook te zwaar.
Ik zoek dus iemand die het wandelen met dundy kan over nemen maar die gene moet ook zeker veel ervaring met honden hebben die een rugzak hebben en door het stoere (angstig)gedrag heen prikken.
Ik heb geen foto van dundy ,maar die wil ik nog wel toevoegen als er iemand reageert .
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.