Hi, ik ben Django! Ongeveer 11 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen. Ik hou niet zo van kinderen, andere honden en katten.
Django is een echte knuffelhond. Zijn karakter is heel vriendelijk, hij zou niet weten hoe hij boos zou moeten zijn. Hij is dol op aandacht. Spelen doet hij niet en lopen is geen hobby van hem. Wel snuffelt hij heel graag overal. Hij kan goed met andere honden, maakt graag kennis met elke hond op straat maar daarna verliest hij zijn interesse.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.