Hi, ik ben Diba! Ongeveer 11 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Hallo,
ik ben op zoek naar een oppas voor mijn lieve, rustige en aanhankelijke hond, Diba.
Het gaat om af en toe overdag uitlaten, soms overdag en savonds doordeweeks of een dag in het weekend. Het is fijn als Diba na de uitlaat een paar uurtjes bij jou/ jullie mag zijn.
Ook zou het zou fijn zijn als Diba misschien een keer een weekend of een week mag komen logeren. Dat is echter niet het belangrijkste.
Diba is een vitale dame op leeftijd (03-2013). Ze is heel aanhankelijk en houdt van knuffelen. Diba heeft nooit ruzie met andere honden. Zij loopt zowel prima aan de lijn als los.
Ze is verzot op eten, dat is even opletten :).
Voor Diba is een rustige omgeving het meest prettig.
Ik kijk uit naar je reactie en vertel je graag meer over Diba.
Groeten, José
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl