Hi, ik ben Obi! Ik hou van korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Hi Ik ben Denisse en baas van ObiWanKenobi. Obi is nu acht jaar oud en vind het niet zo leuk in (dag)opvang vandaar dat ik op zoek ben naar iemand die af en toe met Obi een wandelingetje zou willen maken. Ook zou ik zelf af en toe met een hond kunnen wandelen mits dan in dezelfde wijk is? Obi is een hele lieve hond voor mensen en kleine hondjes. Soms gedraagt hij zich dominant tegen grote (vooral donkere) honden in de vorm van blaffen maar eigenlijk doet hij dit omdat hij onzeker en het allemaal een beetje eng vindt. Obi is rustig en een gezellige knuffelaar :)
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl