Obi

Utrecht

Hi, ik ben Obi! Ik hou van korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.

denisse
Hondje van denisse

Baasje denisse over Obi:

Hi Ik ben Denisse en baas van ObiWanKenobi. Obi is nu acht jaar oud en vind het niet zo leuk in (dag)opvang vandaar dat ik op zoek ben naar iemand die af en toe met Obi een wandelingetje zou willen maken. Ook zou ik zelf af en toe met een hond kunnen wandelen mits dan in dezelfde wijk is? Obi is een hele lieve hond voor mensen en kleine hondjes. Soms gedraagt hij zich dominant tegen grote (vooral donkere) honden in de vorm van blaffen maar eigenlijk doet hij dit omdat hij onzeker en het allemaal een beetje eng vindt. Obi is rustig en een gezellige knuffelaar :)

Foto's

Obi zoekt een hondenliefhebber die:

  • wil uitlaten
  • korte wandelingen wil lopen
Wil je helpen? Stuur een bericht

Obi woont in Utrecht

Details

Ras
labradoodle
Leeftijd
Geslacht
Vrouwtje (teef)
Grootte
Middel (10-25 kg)
Gedrag
Gemakkelijk (relax)
Geen vriendjes met
Andere honden, Katten
Gecastreerd of Gesteriliseerd
Ja

Baasje van Obi

denisse

Zoekt contact met: Vrijwilligers en andere baasjes

Bekijk profiel denisse

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.