Christel is vrijwilliger in Vleuten, is beschikbaar voor uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.
Wij zijn Marrit (bijna 10) en Christel Veenstra (40), en we wonen in Vleuten (dorp). We zijn zelf (nog) geen hondenbezitters, maar wel liefhebbers. Marrit is een zelfstandige en lieve (soms pittige) meid, die weet wat ze wil, en dat is onder andere een hond. We houden van korte en lange wandelingen en het buitenleven, en zijn dan ook een actief gezin. Onze hobby’s zijn o.a. skaten, klimmen, muziek maken en snowboarden/skiën. We zouden graag wat ervaring opdoen met honden, om te beginnen door het uitlaten van een hond in de buurt. Groot of klein, dat maakt niet uit, als hij/zij maar goed met Marrit overweg kan (of open staat om hieraan te wennen). Stuur gerust een bericht als je op zoek bent naar een liefdevolle uitlaathulp (of twee 😉) en verder kennis wilt maken.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl