Chanell is vrijwilliger in Hoogeveen, is beschikbaar voor uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.
Ik wil graag vrijwilliger worden omdat ik dol ben op honden en graag voor ze zorg. Onlangs ben ik mijn eigen hond verloren en ik mis het contact met honden enorm. Door honden uit te laten hoop ik iets te kunnen betekenen voor baasjes én tegelijkertijd weer tijd met honden door te brengen. Ik ben betrouwbaar, verantwoordelijk en zal met veel liefde voor iedere hond zorgen.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl