Hi, ik ben Carlos! Ongeveer 12 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen. Ik ga goed om met andere honden, maar ik hou niet zo van kinderen en katten.
Dit is mijn hond Carlos, uit Spanje. Hij is ondanks zijn leeftijd nog erg fit. Omdat ik nog een hond heb (de Franse herder op de achtergrond op de tweede foto) en ze niet samen uitgelaten kunnen worden, loop ik heel wat af.
Ik zou het daarom wel fijn vinden als Carlos eens door iemand meegenomen kon worden voor een wandeling. Carlos is eigenlijk best een makkelijke hond, nu hij wat ouder is. Hij is goed met alle honden en kan loslopen. Hij is alleen wel heel erg fel op katten, waarschijnlijk is hij als pup in Spanje aangevallen door een kat. Daarom is in de wijk wandelen een wat minder goed idee want hier wemelt het van de katten.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.