Hi, ik ben Buddy! Ongeveer 11 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen. Ik hou niet zo van kinderen, andere honden en katten.
Mijn vrouw en ik krijgen beiden thuiszorg omdat we nog maar weinig zelf kunnen en hulpbehoevend zijn. We hebben een oud hondje Buddy wat ons "kindje" is waar we erg aan gehecht zijn. Het is echter niet meer mogelijk voor ons om Buddy zelf uit te laten, dus mijn dochter heeft dat tijdelijk op zich genomen.
Mijn dochter is onze mantelzorger maar heeft daarnaast een fulltime baan en een gezin. Het lukt haar niet meer om alle zorg op zich te nemen, vandaar dat ik op zoek ben gegaan naar wat extra helpende handjes.
Buddy moet 3x per dag naar buiten aangezien hij ook al op leeftijd is. Hij kan niet ver meer lopen en hij loopt ook niet lang buiten. Hij doet zijn behoefte en wil dan terug naar binnen.
Ik hoop dat iemand ons uit de brand kan helpen? Op voorhand ontzettend bedankt!!
Groetjes
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.