Hi, ik ben Boontje! Ongeveer 1 maand oud. Ik hou van lange wandelingen en korte wandelingen. Ik hou niet zo van kinderen, andere honden en katten.
In de schoolvakanties overlappen de werktijden van mijn man en mij. Hierom zijn wij op zoek naar iemand die het leuk vind om met onze pup Boontje af en toe een wandeling te maken. Boontje is een vrolijke en enthousiaste pup. Hij is een allemansvriend en wil met iedereen (zowel mens, hond en kat) spelen maar hij moet wel nog leren dat niet iedereen daar zin in heeft.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.