Hi, ik ben Bobbie! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Ik ben op het moment slecht ter been, ik zou erg graag hulp willen met mijn lieve Bobbie. Ik ben nu ook tachtig, en kan jammergenoeg niet zo lang met hem wandelen, dus hij raakt zijn energie ook niet kwijt. Bobbie is een grootste schat alleen hij kan soms erg over enthousiast zijn. Groetjes Bobbie!!
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.