Hi, ik ben Blue! Ongeveer 2 jaar oud. Ik hou niet zo van kinderen, andere honden en katten.
Voor mijn Amerikaanse bully xl Blue, ben ik opzoek naar een hondenoppas in (de buurt van) Heerlen, Zuid Limburg.
Ik ben opzoek naar iemand die een paar keer per maand op Blue kan passen. Het gaat momenteel niet om een specifieke datum, maar ik wil graag iemand achter de hand hebben wanneer het nodig is. Waarschijnlijk zal het uiteindelijk om 1 doordeweekse dag per week gaan en +/- 1 weekend per maand.
Blue is een Amerikaanse bully xl van 2 jaar oud en hij woont sinds de zomer bij mij. Hij is een grote knuffelkont, slaapt het grootste deel van de dag, maar kan ook wel eens een blije wilde uitbarsting hebben. Hoewel hij goed aan de riem loopt, moet je wel sterk genoeg zijn om Blue tegen te kunnen houden wanneer er bijvoorbeeld een kat opduikt.
Blue prima samen met teefjes en is hij sinds kort gecastreerd. Omgang reutjes gaat minder goed.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl